II Zespół Kuratorski

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
do Wykonywania Orzeczeń  w Sprawach Karnych

Sąd Rejonowy w Wałbrzychu
58-300 Wałbrzych, Słowackiego 11a

Sekretariat Zespołu
tel. (74) 88-67-032 ; fax (74) 84-30-497
email: sekretariat.zespol2@walbrzych.sr.gov.pl

Starszy sekretarz – Małgorzata Korulczyk

godziny przyjęć interesantów
poniedziałek - piątek
w godz. 7.00- 15.00

Kierownik II Zespołu Kuratorów 
mgr Elżbieta Soroczyńska
pok. 111 tel. (74) 88-67-030
e-mail: elzbieta.soroczynska@walbrzych.sr.gov.pl
przyjmuje interesantów:
wtorek, czwartek, piątek
w godzinach: 7.00-15.00

 

Kuratorzy Zawodowi II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej
do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych

 przyjmują interesantów wg następującego grafiku:

 

Kurator zawodowy

Dni dyżuru

Nr telefonu, e-mail

Violetta Kubiszewska

poniedziałek, środa

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-046

violetta.kubiszewska@walbrzych.sr.gov.pl

Beata Wilczyńska-Chołuj

poniedziałek, czwartek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-016

beata.choluj@walbrzych.sr.gov.pl

Katarzyna Bieszczad

poniedziałek, środa

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-035

katarzyna.bieszczad@walbrzych.sr.gov.pl

Małgorzata Bryjka

środa, piątek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-024

malgorzata.bryjka@walbrzych.sr.gov.pl

Magdalena Kotowska

wtorek, czwartek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-035

magdalena.kotowska@walbrzych.sr.gov.pl

Dorota Matuszyk

poniedziałek, środa

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-041

dorota.matuszyk@walbrzych.sr.gov.pl

Anna Miękina

środa, piątek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-034

anna.miekina@walbrzych.sr.gov.pl

Janusz Pawłowski

poniedziałek, czwartek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-034

janusz.pawlowski@walbrzych.sr.gov.pl

Magdalena Tarnawska

wtorek, piątek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-024

magdalena.pewinska@walbrzych.sr.gov.pl

Joanna Szymczyk-Popko

wtorek, czwartek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-036

joanna.popko@walbrzych.sr.gov.pl

Grzegorz Tarnawski

poniedziałek, czwartek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-044

grzegorz.tarnawski@walbrzych.sr.gov.pl

Juliusz Zabagło

wtorek, czwartek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-023

juliusz.zabaglo@walbrzych.sr.gov.pl

Janusz Strzygocki

wtorek, czwartek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-025

janusz.strzygocki@walbrzych.sr.gov.pl

Dagmara Jawień

wtorek, piątek

godz. 7.00-15.00

(74) 88-67-044

dagmara.jawien@walbrzych.sr.gov.pl

 

Rejestr zmian dla: II Zespół Kuratorski