II Zespół Kuratorski

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
do wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych
Sąd Rejonowy w Wałbrzychu
58-300 Wałbrzych, Słowackiego 11

Sekretariat Zespołu
tel. (74) 88-67-032 ; fax (74) 84-30-497

email: kuratorzy.dorosli@walbrzych.sr.gov.pl

Starszy sekretarz – Małgorzata Korulczyk

Godziny przyjęć interesantów
poniedziałek – piątek od 9.00- 15.30

Kierownik II Zespołu Kuratorskiego
Elżbieta Soroczyńska
wtorek - piątek pok. nr 2
tel. (74) 88-67-030
e-mail: elzbieta.soroczynska@walbrzych.sr.gov.pl
Kuratorzy zawodowi II Zespołu Kuratorów:

Katarzyna Bieszczad – poniedziałek, środa 
pokój nr 1 , tel. (74) 88-67-035, e-mail:
 katarzyna.bieszczad@walbrzych.sr.gov.pl

Małgorzata Bryjka – środa , piątek 
pokój nr 4, tel. (74) 88-67-024
, e-mail: malgorzata.bryjka@walbrzych.sr.gov.pl
 
Magdalena Kotowska – wtorek, czwartek
pokój nr 1, tel. (74) 88-67-035
, e-mail: magdalena.kotowska@walbrzych.sr.gov.pl
 
Violetta Kubiszewska – poniedziałek, środa 
pokój nr 5, tel. (74) 88-67-046
, e-mail: violetta.kubiszewska@walbrzych.sr.gov.pl
 
Dorota Matuszyk – poniedziałek, środa
pokój nr 6, tel. (74) 88-67-041
, e-mail: dorota.matuszyk@walbrzych.sr.gov.pl
 
Anna Miękina – środa, piątek
pokój nr 1, tel. (74) 88-67-034
, e-mail: anna.miekina@walbrzych.sr.gov.pl
 
Janusz Pawłowski - poniedziałek, czwartek
pokój nr 1, tel. (74) 88-67-034
, e-mail: janusz.pawlowski@walbrzych.sr.gov.pl
 
Magdalena Tarnawska – wtorek, piątek
pokój nr 4, tel. (74) 88-67-024
, e-mail: magdalena.pewinska@walbrzych.sr.gov.pl
 
Joanna Szymczyk - Popko – wtorek, czwartek
pokój nr 4, tel. (74) 88-67-036
, e-mail: joanna.popko@walbrzych.sr.gov.pl
 
Grzegorz Tarnawski – wtorek, czwartek
pokój nr 3, tel. (74) 88-67-044
, e-mail: grzegorz.tarnawski@walbrzych.sr.gov.pl
 
Beata Wilczyńska - Chołuj – poniedziałek, czwartek
pokój nr 1, tel. (74) 88-67-016
, e-mail: beata.choluj@walbrzych.sr.gov.pl
 
Juliusz Zabagło – wtorek, czwartek
pokój nr 4, tel. (74) 88-67-023
, e-mail: juliusz.zabaglo@walbrzych.sr.gov.pl
 
Janusz Strzygocki - wtorek, czwartek
pokój nr 7, tel. (74) 88-67-025, e-mail: janusz.strzygocki@walbrzych.sr.gov.pl
 
Dagmara Jawień - środa, piątek

Rejestr zmian dla: II Zespół Kuratorski