III Zespół Kuratorski

 

III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
do wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych

Sąd Rejonowy w Wałbrzychu
58-300 Wałbrzych, Słowackiego 11

 


Sekretariat Zespołu
tel. (74) 88-67-032; fax (
74) 84-30-497
email: kuratorzy.dorosli@walbrzych.sr.gov.pl

Starszy sekretarz – Dorota Laskowska

godziny przyjęć interesantów
poniedziałek – piątek od 9.00- 15.30


Kierownik III Zespołu Kuratorskiego
Sylwia Mincewicz

poniedziałek - czwartek pok. nr 2
tel. (74) 88-67-030
e-mail: sylwia.mincewicz@walbrzych.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi III Zespołu Kuratorów:


Elżbieta Balcerzak – poniedziałek, środa
pokój nr 3, tel. (74) 88-67-022
, e-mail: elzbieta.balcerzak@walbrzych.sr.gov.pl

Ireneusz Balcerzak – poniedziałek, czwartek 
pokój nr 8, tel. (74) 88-67-045
, e-mail: ireneusz.balcerzak@walbrzych.sr.gov.pl

Ewa Bereś-Jędrowiak – wtorek, piątek
pokój nr 3, tel. (74) 88-67-026
, e-mail: ewa.jedrowiak@walbrzych.sr.gov.pl

Tomasz Dolata – wtorek, piątek
pokój nr 3, tel. (74) 88-67-044
, e-mail: tomasz.dolata@walbrzych.sr.gov.pl

Anna Gałusińska – poniedziałek, środa
pokój nr 6, tel. (74) 88-67-041
, e-mail: anna.galusinska@walbrzych.sr.gov.pl

Bernadetta Janeczek- Połeć – wtorek, piątek
pokój nr 5, tel. (74) 88-67-039
, e-mail: bernadetta.polec@walbrzych.sr.gov.pl

Tamara Kustoś- Moczarska – wtorek, czwartek
pokój nr 6, tel. (74) 88-67-041
, e-mail: tamara.moczarska@walbrzych.sr.gov.pl

Urszula Latuszewska – poniedziałek, środa
pokój nr 5, tel. (74) 88-67-021
, e-mail: urszula.latuszewska@walbrzych.sr.gov.pl

Olimpia Leśniowska – wtorek, czwartek
pokój nr 5, tel. (74) 88-67-046
, e-mail: olimpia.lesniowska@walbrzych.sr.gov.pl

Anna Mazurkiewicz – poniedziałek, czwartek
pokój nr 4, tel. (74) 88-67-023
, e-mail: anna.mazurkiewicz@walbrzych.sr.gov.pl

Krzysztof Mierzwa – wtorek, środa
pokój nr 8, tel. (74) 88-67-045
, e-mail: krzysztof.mierzwa@walbrzych.sr.gov.pl

Urszula Śleszyńska – poniedziałek, środa
pokój nr 6, tel. (74) 88-67-015
, e-mail: urszula.sleszynska@walbrzych.sr.gov.pl

Piotr Mocarski - poniedziałek, środa
pokój nr 6, tel. (74) 88-67-015
, e-mail: piotr.mocarski@walbrzych.sr.gov.pl 

mgr Mateusz Dziliński - wtorek, piątek
pokój nr 5, tel. (74)  88-67-021, e-mail: mateusz.dzilinski@walbrzych.sr.gov.pl

Rejestr zmian dla: III Zespół Kuratorski