Lista sędziów wraz z podziałem czynności

Prezes Sądu:
Aleksandra Abramowska-Podlińska

Wiceprezes Sądu:
Wioletta Pawelec

I Wydział Cywilny:
1. Płonka Hanna- Przewodniczący Wydziału 
2. Pawelec Wioletta – Wiceprezes Sądu 
3. Drabik Marcin 
4. Majcher Kamil 
5. Kamińska- Walkiewicz Patrycja
6. Niewczas- Nowakowska Monika
7. Kasprzak Krystyna - Z-ca Przewodniczącego wydziału
8. Tomaszewski Jacek
9. Zofia Gluza
10. Podlacka Elżbieta - Referendarz sądowy
11. Kaszuba Anna - Referendarz sądowy

II Wydział Karny:
1. Muzyka Ewa- Przewodniczący wydziału
2. Socha Maciej
3. Szwedo Iwona
4. Poradzisz Sylwia – Z-ca Przewodniczącego wydziału
5. Szeremeta Bartosz

III Wydział Karny:
1. Rzepecka- Wiatrowska Marzena – Przewodniczący wydziału
2. Augustowski Paweł
3. Glijerska- Socha Anna
4. Kwiatek Fryderyk – Z-ca Przewodniczącego wydziału
5. Procyk Daniel
6. Kowalski Sebastian
7. Natalia Grzesik- Latuszkiewicz - Referendarz sądowy

IV Wydział Rodzinny i Nieletnich:
1. Frączkiewicz Krystyna – Przewodniczący wydziału
2. Chwalisz- Kłyszejko Bożena - Z-ca Przewodniczącego wydziału
3. Grzymajło Małgorzata
4. Dmytrasz Urszula
5. Glabisz Małgorzata
6. Durko Elżbieta
7. Dobrzański Wacław

V Wydział Pracy:
1. Barczyk- Bołoz Izabela - Przewodniczący wydziału

VI Wydział Gospodarczy:
1. Szafrański Jerzy- Przewodniczący wydziału
2. Iwanek Jarosław
3. Kozakiewicz Łukasz- Z-ca Przewodniczącego wydziału
4. Kurpisz-Rybak Magdalena
5. Koźbiał Beata

VII Wydział Ksiąg Wieczystych: 
1. Koźbiał Beata- Przewodniczący wydziału
2. Bielska-Bujwid Anna - Referendarz sądowy
3. Gustab Sylwia - Referendarz sądowy


VIII Wydział Cywilny: 
1. Sawicz Maja - Przewodniczący wydziału
2. Zaręba Anna - Z-ca Przewodniczącego wydziału
3. Borszowska-Moszowska Kamila
4. Banach Paweł
5. Szymańska-Demska Magdalena
6. Magdalena Mroczkowska
7. Tęcza-Paciorek Anna
8. Natalia Grzesik- Latuszkiewicz - Referendarz sądowy
9. Ślęzak Agnieszka - Referendarz sądowy

Sekcja Wykonywania Orzeczeń i Windykacji Należności Sądowych:
1. Abramowska-Podlińska Aleksandra - kierownik 
2. Starzyńska Alina
3. Rzepecka-Wiatrowska Marzena